KERATİN

KERATİN“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KERATİN” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Omurgalı hayvanların derisinin, tırnak saç, boynuz gibi yapılarında bulunan”, “Tırnak, boynuz, kıl gibi üstderi ürünü olan yapıları oluşturan proteinli ma”, “Omurgalı hayvanların derisinin, tırnak saç, boynuz gibi yapılarında bulunan, suda çözünmeyen sert protein”, “Tırnak, boynuz, kıl gibi üstderi ürünü olan yapıları oluşturan proteinli madde”, “Tırnak, Boynuz, Kıl Gibi Üst Deri Ürünü Olan Yapıları Oluşturan Proteinli Madde” sorularının cevabı “KERATİN“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı7

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kerati̇n ne, bulmaca kerati̇n, sözlük kerati̇n, kerati̇n açıklaması, bulmacada kerati̇n, sözlükte kerati̇n, bulmaca sözlüğü 'kerati̇n', kerati̇n ne demek, kerati̇n nedir, bulmaca soruları kerati̇n, kerati̇n, kerati̇n tanımı, bulmaca çözümü kerati̇n