KEPEZ

KEPEZ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 11 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KEPEZ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Antalya ilçesi”, “Antalya'nın Bir İlçesi”, “Dağlarda oyuk ve kuytu yer”, “Dağların deniz kenarındaki içeri doğru girintili kuytu yerleri”, “Dağların oyuk ve kuytu yerleri”, “Gelin başlığı”, “Kadınların dastar altına giydikleri başlık”, “Tavuk ve kuşların ibiği ya da başındaki uzun tüyler”, “Yüksek tepe, dağ”, “Koyunların başlarındaki kabarık yün”, “Dağların Oyuk, Kuytu Yerleri” sorularının cevabı “KEPEZ“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı11
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı5

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kepez, sözlük kepez, bulmaca sözlüğü 'kepez', kepez ne demek, kepez açıklaması, kepez nedir, sözlükte kepez ne, bulmacada kepez, bulmaca soruları kepez, kepez, kepez tanımı, bulmaca kepez, bulmaca çözümü kepez