KALAMAZO

KALAMAZO“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 7 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KALAMAZO” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Banka, ticarethane vb. yerlerde kullanılan ve cilt kapakları özel bir düzen”, “Bir tür sıralaç”, “Cilt işlerinde, katlanmayı kolaylaştırmak için, karton veya mukavva üstünde”, “Cilt kapakları özel bir düzen ve anahtarla gevşetilip sıkıştırılabilen bir”, “Cilt kapakları özel bir düzenle gevşetilip sıkıştıralabilen defter”, “İçine hareketli föy (yaprak) takılan ve bir anahtar düzeneği ile föy arasın”, “İçine hareketli föy (yaprak) takılan ve bir anahtar düzeneği ile föy arasına göre ayarlanabilen bir tür klasör” sorularının cevabı “KALAMAZO“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı7
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı8

Anahtar Kelimeler:

bulmaca kalamazo, kalamazo, bulmaca soruları kalamazo, kalamazo ne demek, sözlükte kalamazo, sözlükte kalamazo ne, bulmacada kalamazo, kalamazo açıklaması, sözlük kalamazo, kalamazo tanımı, bulmaca sözlüğü 'kalamazo', kalamazo nedir, bulmaca çözümü kalamazo