KAKMA

KAKMA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KAKMA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Ahşap malzemede belirlenmiş desen ve çizimlere göre oyulmuş yuvalara gümüş,”, “Levhalara arkadan kakılıp, vurularak yapılan resim”, “Ahşap malzemede belirlenmiş desen ve çizimlere göre oyulmuş yuvalara gümüş, süs malzemeleri kakılıp uturtularak yapılan süsleme”, “Ahşap malzemelerde uygulanan bir süsleme tekniği”, “Ahşap Malzemelerde Uygulanan Bir Tür Süsleme Sanatı” sorularının cevabı “KAKMA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı5

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları kakma, sözlük kakma, kakma, bulmacada kakma, sözlükte kakma, bulmaca sözlüğü 'kakma', kakma tanımı, sözlükte kakma ne, bulmaca kakma, bulmaca çözümü kakma, kakma açıklaması, kakma ne demek, kakma nedir