KİVİ

KİVİ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 7 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KİVİ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Kanatları küt olduğu için uçamayan,bacakları güçlü, Yeni Zelanda’da yaşayan”, “Kanatları küt olduğu için uçamayan,bacakları güçlü, Yeni Zelanda’da yaşayan bir kuş”, “Kanatları Küt Olduğu İçin Uçamayan, Bacakları Güçlü, Yeni Zelanda'da Yaşayan Bir Kuş”, “Aktinidya ağacının meyvesi”, “Kahverengi ve tüylü kabuğu olan, C vitaminince zengin bir meyve”, “Uçamayan Yeni Zelenda kuşu”, “Zoolojide, Apteryx australis olarak tanımlanan, kanatları küt olduğu için u” sorularının cevabı “KİVİ“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı7
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı4

Anahtar Kelimeler:

ki̇vi̇ tanımı, bulmaca ki̇vi̇, sözlükte ki̇vi̇ ne, ki̇vi̇ ne demek, sözlükte ki̇vi̇, sözlük ki̇vi̇, ki̇vi̇ nedir, bulmaca soruları ki̇vi̇, bulmaca sözlüğü 'ki̇vi̇', bulmacada ki̇vi̇, ki̇vi̇ açıklaması, ki̇vi̇, bulmaca çözümü ki̇vi̇