KİPU

KİPU“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 6 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KİPU” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “İknalar tarafından kullanılan ve iplerin üstüne atılmış her düğümün rengine”, “İnKalar tarafından kullanılan ve iplerin üstüne atılmış her düğümün rengine”, “İnkalar’da kullanılan, düğümlü sicimlerden oluşmuş yazı sistemi”, “İnalar tarafından kullanılan ve iplerin üstüne atılmış her düğümün rengine göre bir anlamı olan düğüm yazı”, “İnkalar'da kullanılan, düğümlü sicimlerden oluşmuş yazı sistemi”, “İknalar Tarafından Kullanılan Ve İplerin Üstüne Atılmış Her Düğümün Rengine Göre Bir Anlamı Olan Düğüm-Yazı” sorularının cevabı “KİPU“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı6
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı4

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'ki̇pu', ki̇pu nedir, bulmaca soruları ki̇pu, sözlükte ki̇pu ne, ki̇pu açıklaması, ki̇pu tanımı, sözlük ki̇pu, ki̇pu, bulmaca çözümü ki̇pu, bulmaca ki̇pu, sözlükte ki̇pu, ki̇pu ne demek, bulmacada ki̇pu