KİLİSTRA

KİLİSTRA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KİLİSTRA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Konya’nın Meram ilçesinde, ikinci Kapadokya olarak da adlandırılan,tüf kaya”, “Konya’nın Meram ilçesinde, “2. Kapadokya” da denilen, tüf kayalara oyulmuş”, “Konya’nın Meram ilçesinde, 2.Kapadokya da denilen, tüf kayalara oyulmuş antik kent”, “Konya'nın Meram İlçesinde, 2Kapadokya Da Denilen, Tüf Kayalara Oyulmuş Antik Kent”, “Konya'nın Meram İlçesinde, İkinci Kapadokya Olarak Da Adlandırılan, Tüf Kayalara Oyulmuş Antik Kent” sorularının cevabı “KİLİSTRA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı8

Anahtar Kelimeler:

bulmacada ki̇li̇stra, ki̇li̇stra ne demek, sözlükte ki̇li̇stra ne, ki̇li̇stra açıklaması, bulmaca çözümü ki̇li̇stra, sözlük ki̇li̇stra, bulmaca sözlüğü 'ki̇li̇stra', sözlükte ki̇li̇stra, ki̇li̇stra nedir, ki̇li̇stra, bulmaca soruları ki̇li̇stra, ki̇li̇stra tanımı, bulmaca ki̇li̇stra