HAOMA

HAOMA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 7 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “HAOMA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Eski Mezdeki dinine bağlı Perslerin ayinlerde kullandıkları, bazılarının ya”, “Perslerin ayinlerde kullandıkları, bazılarının yalancı altın mantarı gibi s”, “Zerdüşt dininde kutsal bitki ve ondan yapılan içki”, “Zerdüştiler’de ilaç olarak kullanılan bitkinin adı”, “Perslerin ayinlerde kullandıkları, bazılarının yalancı altın mantarı gibi sanrı yaratıcı bir mantar sandığı bitki”, “Zerdüştiler'de ilaç olarak kullanılan bitkinin adı”, “Eski Mezdeki Dinine Bağlı Perslerin Ayinlerde Kullandıkları, Bazılarının Yalancı Altın Mantarı Gibi Sanrı Yaratıcı Bir Mantar Sandığı Bitki” sorularının cevabı “HAOMA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı7
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı5

Anahtar Kelimeler:

sözlükte haoma ne, sözlükte haoma, bulmacada haoma, haoma tanımı, sözlük haoma, bulmaca çözümü haoma, bulmaca haoma, haoma açıklaması, haoma nedir, haoma, bulmaca soruları haoma, bulmaca sözlüğü 'haoma', haoma ne demek