HANG

HANG“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “HANG” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Bilgisayar ekranında herşey normal gibi görülmesine karşın, yapılmakta olan”, “Yapılmakta olan bir çalışmanın, program ya da sistemce kilitlenmesi(Bils.)”, “Bilgisayar ekranında herşey normal gibi görülmesine karşın, yapılmakta olan çalışmanın program ya da sistemce kilitlenmesi”, “Yapılmakta olan bir çalışmanın, program ya da sistemce kilitlenmesi”, “İlk Kez 2000 Yılında İsviçre'de Üretilen Bir Müzik Aleti” sorularının cevabı “HANG“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı4

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'hang', sözlük hang, bulmacada hang, sözlükte hang ne, bulmaca hang, hang nedir, hang ne demek, hang, bulmaca soruları hang, hang tanımı, sözlükte hang, hang açıklaması, bulmaca çözümü hang