GALON

GALON“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “GALON” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Çeşitli sebzelerin yağda soğanla kavrulmasıyla yapılan yemek”, “Çoğunlukla akaryakıt gibi sıvı maddeleri taşımada kullanılan, silindir biçi”, “Yaklaşık 4,5 litrelik bir ölçü birimi”, “Çoğunlukla akaryakıt gibi sıvı maddeleri taşımada kullanılan, silindir biçiminde,den büyük kap”, “Çoğunlukla Akaryakıt Gibi Sıvı Maddeleri Taşımada Kullanılan, Silindir Biçiminde, Metalden Büyük Kap” sorularının cevabı “GALON“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı5

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü galon, galon açıklaması, galon ne demek, bulmacada galon, galon nedir, sözlük galon, bulmaca galon, sözlükte galon, bulmaca sözlüğü 'galon', galon tanımı, sözlükte galon ne, bulmaca soruları galon, galon