BOYUNDURUK

BOYUNDURUK“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “BOYUNDURUK” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Kapı yada pencere gibi açıklıkların üzerine konulan ağaç, taş veya beton ki”, “Öküzleri koşmaya yarayan ağaçtan aygıt”, “Güreşte bir oyun”, “Kapı yada pencere gibi açıklıkların üzerine konulan ağaç, taş veya beton kiriş,lento”, “Kapı Yada Pencere Gibi Açıklıkların Üzerine Konulan Ağaç, Taş Veya Beton Kiriş, Lento” sorularının cevabı “BOYUNDURUK“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı10

Anahtar Kelimeler:

boyunduruk, boyunduruk ne demek, bulmaca sözlüğü 'boyunduruk', boyunduruk tanımı, bulmaca boyunduruk, bulmacada boyunduruk, sözlük boyunduruk, sözlükte boyunduruk, bulmaca çözümü boyunduruk, bulmaca soruları boyunduruk, sözlükte boyunduruk ne, boyunduruk açıklaması, boyunduruk nedir