BAZA

BAZA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 7 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “BAZA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Bir mobilyanın altında boydan boya giden ve mobilyanın yere oturmasını sağl”, “Eski Dünyanın tropikal bölgelerinde yaşayan yırtıcı kuş”, “Mobilya kasası”, “Mobilya uzunluğunda konulan dar ayak”, “Mobilyanın uzunluğunca konan dar yatak”, “Bir mobilyanın altında boydan boya giden ve mobilyanın yere oturmasını sağlayan az enli parça. Mobilya kasası”, “Mobilya Kasası, Yatakta Boş Bölme” sorularının cevabı “BAZA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı7
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı4

Anahtar Kelimeler:

baza açıklaması, bulmaca baza, bulmaca çözümü baza, sözlükte baza, baza, sözlük baza, bulmaca soruları baza, baza tanımı, bulmaca sözlüğü 'baza', sözlükte baza ne, baza ne demek, baza nedir, bulmacada baza