BAT

BAT“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 16 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “BAT” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Ördek”, “Uzun bollu sürahi”, “Beyzbol, kriket vb.oyunlarda topu geri göndermeye yarayan araç”, “Bir takoz türü”, “Bir tür takoz”, “Bulgur yapmak için kaynatılan buğday”, “Soğan, bulgur, domates, kırmızı biberle yapılan bir tür sarma”, “Tahta avlu, çit”, “Tahta çit”, “Bulgur, biber, soğan,domates gibi şeylerle yapılan ve asma yaprağına sarılıp çiğ olarak yenen bir yemek”, “Kaz”, “Kurşun boruların ağzını açmakta kullanılan ucu sivri takoz”, “B.M. Teknik Yardım Fonu”, “Bulgur , biber , soğan , domates gibi şeylerle yapılan ve asma yaprağına sarılıp çiğ olarak yenen bir yemek”, “Eski Dilde Kaz”, “Bulgur, Biber, Soğan, Domates Gibi Şeylerle Yapılan Ve Asma Yaprağına Sarılıp Çiğ Olarak Yenen Bir Yemek” sorularının cevabı “BAT“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı16
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı3

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları bat, sözlük bat, bat ne demek, bat, sözlükte bat ne, bulmacada bat, bulmaca bat, bulmaca çözümü bat, bat nedir, sözlükte bat, bat açıklaması, bulmaca sözlüğü 'bat', bat tanımı