BARKOD

BARKOD“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 6 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “BARKOD” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün nit”, “Çizgi film kahramanı Temel Reis’in sevgilisinin adı”, “Her tür ticari mala konabilen ve elektronik olarak okunan,çubuklar biçimind”, “Ticari mallara konulan ve elektronik olarak okunabilen, çubuklar biçimindek”, “Bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün niteliği,fiyatı,stok durumu gibi bilgileri içeren simge. Çizgi kod. Ticari mallara konulan ve elektronik olarak okunabilen,çubuklar biçimindeki simge”, “Bir Ürünün Ambalajı Üzerine Basılmış Düşey Çizgilerden Oluşan Ve Ürünün Niteliği, Fiyatı, Stok Durumu Gibi Bilgileri İçeren Simge” sorularının cevabı “BARKOD“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı6
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı6

Anahtar Kelimeler:

barkod nedir, bulmaca soruları barkod, bulmaca sözlüğü 'barkod', barkod ne demek, bulmaca çözümü barkod, barkod açıklaması, sözlük barkod, barkod, bulmacada barkod, sözlükte barkod, sözlükte barkod ne, bulmaca barkod, barkod tanımı