BABA

BABA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 13 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “BABA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Cet”, “Afganistan’da bir dağ”, “Balkanlar’ın Türkleşmesinde büyük emeği geçen ünlü Bektaşi şeyhi OTMAN”, “Çatı kirişinin yanı”, “Çatı merteği”, “Denizli’de bir dağ”, “Tarikatların bazısında tekke büyüğü”, “Afganistan'da bir dağ”, “Denizli'de bir dağ”, “Halat volta etmek için ağaç veyaden yapılmış silindirik biçimde güverte veya rıhtıma bağlanmış bir eleman”, “Gemi yada iskelede halatın takıldığı yuvarlak başlı iri demir, ağaç yada beton dikme”, “Eb”, “Çocuk Sahibi Erkek” sorularının cevabı “BABA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı13
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı4

Anahtar Kelimeler:

baba, bulmaca soruları baba, sözlükte baba, bulmacada baba, bulmaca baba, sözlükte baba ne, baba ne demek, sözlük baba, bulmaca sözlüğü 'baba', bulmaca çözümü baba, baba nedir, baba tanımı, baba açıklaması