BAŞTABAN

BAŞTABAN“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “BAŞTABAN” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Kapı kanadını sergenden ayıran büyük silme”, “Saçaklık bölümünü taşıyan, sütunları birbirine bağlayan taş bloklardan ibar”, “Yunan ve Roma mimarlıklarında, sütunların üstüne oturan ve iki sütun arasın”, “Saçaklık bölümünü taşıyan, sütunları birbirine bağlayan taş bloklardan ibaret kısım”, “Yunan ve Roma mimarlıklarında, sütunların üstüne oturan ve iki sütun arasındaki uzaklığın üstünü örten büyük, uzun taş kirişler” sorularının cevabı “BAŞTABAN“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı8

Anahtar Kelimeler:

baştaban nedir, sözlük baştaban, bulmaca soruları baştaban, baştaban, sözlükte baştaban ne, baştaban tanımı, sözlükte baştaban, baştaban açıklaması, baştaban ne demek, bulmaca sözlüğü 'baştaban', bulmacada baştaban, bulmaca çözümü baştaban, bulmaca baştaban