BAĞIN

BAĞIN“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “BAĞIN” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “İnşaatta veya kazı sırasında toprağın çökmesini önlemek için yerleştirilen”, “Sağlam olmayan duvarları desteklemek amacıyla ağaç dayaklarla enlemesine ku”, “Kazı sırasında toprağın göçmesini önlemek için enlemesine yerleştirilen ahşap ya da çelik parça”, “Sağlam olmayan duvarları desteklemek amacıyla ağaç dayaklarla enlemesine kurulan düzen”, “İnşaatta Veya Kazı Sırasında Toprağın Çökmesini Önlemek İçin Yerleştirilen Parça Veya Dayak” sorularının cevabı “BAĞIN“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı5

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bağin, bulmacada bağin, sözlükte bağin, bulmaca soruları bağin, bağin nedir, bağin ne demek, bağin, bulmaca bağin, sözlükte bağin ne, sözlük bağin, bulmaca sözlüğü 'bağin', bağin açıklaması, bağin tanımı