BİLEKİ

BİLEKİ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 7 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “BİLEKİ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Ekmek pişirilen kap”, “İçinde ekmek yapılan çamurdan kap”, “Karadeniz yöresine özgü, aynı adlı taş üzerinde pişirilen mısır ekmeği”, “Karadeniz yöresine özgü,aynı adlı taş üzerinde pişirilen mısır ekmeği”, “Mısır ekmeği pişirmeye yarıyan taş”, “Doğu Karadeniz yöresine özgü,aynı adlı taş üzerinde pişirilen mısır ekmeği”, “Doğu Karadeniz Yöresine Özgü Aynı Adlı Taş Üzerinde Pişirilen Mısır Ekmeği” sorularının cevabı “BİLEKİ“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı7
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı6

Anahtar Kelimeler:

bi̇leki̇ ne demek, sözlük bi̇leki̇, bulmaca bi̇leki̇, bulmaca çözümü bi̇leki̇, bi̇leki̇ nedir, sözlükte bi̇leki̇, bulmacada bi̇leki̇, bi̇leki̇, bulmaca sözlüğü 'bi̇leki̇', bulmaca soruları bi̇leki̇, bi̇leki̇ açıklaması, bi̇leki̇ tanımı, sözlükte bi̇leki̇ ne