ANAKRONİZM

ANAKRONİZM“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 4 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ANAKRONİZM” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Değişik çağları birbirine karıştırma, bir olayın çağıyla ilgili yanılma”, “Tarihe aykırılık, çağa uymama”, “Zamanda yanılma”, “Edebi eserlerde meydana geliş tarihi kesin olarak bilinen bir olayı değişik bir tarihte geçmiş veya yaşadığı zaman belli olan bir kişiyi başka bir zamanda yaşamış gösterme” sorularının cevabı “ANAKRONİZM“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı4
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı10

Anahtar Kelimeler:

bulmacada anakroni̇zm, bulmaca sözlüğü 'anakroni̇zm', sözlükte anakroni̇zm ne, anakroni̇zm tanımı, bulmaca anakroni̇zm, bulmaca soruları anakroni̇zm, anakroni̇zm ne demek, bulmaca çözümü anakroni̇zm, anakroni̇zm nedir, anakroni̇zm, anakroni̇zm açıklaması, sözlük anakroni̇zm, sözlükte anakroni̇zm