ANAGRAM

ANAGRAM“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 6 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ANAGRAM” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Bir kelimedeki harflerin yerini değiştirerek elde edilen kelime”, “Bir sözcükteki harflerin yerini değiştirerek elde edilen yeni sözcük”, “Eski, seki, eksi” örneğinde olduğu gibi, bir sözcük içindeki seslerin yerin”, “Fulya, yulaf” örneğinde olduğu gibi, bir sözcük içindeki harflerin yerini d”, “Yankı, yakın, yanık, kayın” örneğinde olduğu gibi, bir sözcük içindeki sesl”, “Kitap, Takip, Patik, Katip Örneğinde Olduğu Gibi, Bir Sözcük İçindeki Seslerin Yerini Değiştirerek Elde Edilen Yeni Sözcüğe Verilen Ad” sorularının cevabı “ANAGRAM“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı6
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı7

Anahtar Kelimeler:

bulmacada anagram, anagram nedir, sözlükte anagram ne, sözlükte anagram, anagram ne demek, bulmaca sözlüğü 'anagram', bulmaca soruları anagram, bulmaca çözümü anagram, anagram tanımı, anagram açıklaması, anagram, bulmaca anagram, sözlük anagram