ALTAR

ALTAR“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 7 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ALTAR” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Akrep takım yıldızının kuyruğunun güneyinde yer alan, küçük güney takımyıld”, “Sunak”, “Tapmaklarda üzerinde kurban kesilen, günlük yakılan, dinsel tören yapılan t”, “Akrep takım yıldızının kuyruğunun güneyinde yer alan, küçük güney takımyıldızı, sunak”, “Tapınaklarda üzerinde kurban kesilen taş masa”, “Akrep takım yıldızının kuyruğunun güneyinde yer alan,küçük güney takımyıldızı”, “Sunak, Sunak Takım Yıldızının Diğer Adı” sorularının cevabı “ALTAR“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı7
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı5

Anahtar Kelimeler:

altar, altar açıklaması, altar tanımı, bulmaca altar, sözlük altar, bulmaca çözümü altar, altar ne demek, bulmaca sözlüğü 'altar', sözlükte altar, bulmaca soruları altar, bulmacada altar, altar nedir, sözlükte altar ne