ALTAMİRA

ALTAMİRA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 4 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ALTAMİRA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “İspanya’da, tarih öncesi dönemlere ait duvar resimleriyle ünlü mağara”, “Kuzey İspanya’da tarih öncesi devirlere ait resimler bulunan mağaralardan ilki”, “Kuzey İspanya'da, görkenmli tarih öncesi duvar resimleri ve duvar kazımalarıyla ünlü mağara”, “Kuzey İspanya'da Tarih Öncesi Devirlere Ait Resimler Bulunan Mağaralardan İlki” sorularının cevabı “ALTAMİRA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı4
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı8

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'altami̇ra', altami̇ra açıklaması, altami̇ra nedir, bulmaca altami̇ra, altami̇ra ne demek, altami̇ra, sözlükte altami̇ra, sözlük altami̇ra, sözlükte altami̇ra ne, bulmacada altami̇ra, bulmaca soruları altami̇ra, bulmaca çözümü altami̇ra, altami̇ra tanımı