ALGARNA

ALGARNA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 3 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ALGARNA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Denizde ağır cisimleri kaldırmaya, batık gemileri çıkarma veya askıya almaya yarayan, vinçli tekne yada duba”, “Denizde ağır cisimleri kaldırmaya,batık gemileri çıkarma veya askıya almaya yarayan,su kesimi az,vinçli tekne yada duba”, “Denizde Ağır Cisimleri Kaldırmaya, Batık Gemileri Çıkarma Veya Askıya Almaya Yarayan, Su Kesimi Az, Vinçli Tekne Yada Duba” sorularının cevabı “ALGARNA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı7

Anahtar Kelimeler:

algarna nedir, sözlükte algarna, algarna, bulmacada algarna, bulmaca algarna, sözlük algarna, bulmaca çözümü algarna, bulmaca sözlüğü 'algarna', algarna açıklaması, sözlükte algarna ne, algarna tanımı, bulmaca soruları algarna, algarna ne demek