ALEGORİ

ALEGORİ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 8 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ALEGORİ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Bir davranışın daha iyi kavranmasını sağlamak için simgelerle göz önünde ca”, “Bir duyguyu, düşünceyi ya da başka bir şey yardımı ile sembolize edip göste”, “Bir görüntü bir yaşantı veya bir davranışın daha iyi kavranmasını sağlamak”, “Bir görüntü, bir yaşantı ya da bir davranışın daha iyi kavranmasını sağlama”, “Bir olayı semboller yoluyla anlatmak”, “Bir davranışın daha iyi kavranmasını sağlamak için simgelerle göz önünde canlandırıp dile getirme”, “Bir duyguyu, düşünceyi ya da başka bir şey yardımı ile sembolize edip gösterme sanatı”, “Bir Görüntü, Bir Yaşantı Veya Bir Davranışın Daha İyi Kavranmasını Sağlamak İçin Simgelerle Göz Önünde Canlandırıp Dile Getirme” sorularının cevabı “ALEGORİ“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı8
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı7

Anahtar Kelimeler:

sözlükte alegori̇, alegori̇ açıklaması, bulmaca çözümü alegori̇, sözlükte alegori̇ ne, alegori̇ nedir, bulmaca soruları alegori̇, bulmaca sözlüğü 'alegori̇', alegori̇ tanımı, bulmacada alegori̇, alegori̇ ne demek, bulmaca alegori̇, sözlük alegori̇, alegori̇