ALATİNİ

ALATİNİ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 6 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ALATİNİ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Abdülhamit’in Selanik’te sürgüne gönderildiği köşk”, “II. Abdülhamit’in sürgüne gönderildiği Selanik’te ikamet ettiği köşkün adı”, “İkinci Abdülhamit’in Selanik’e sürgüne gönderildiği köşkün adı”, “II.Abdülhamit'in sürgüne gönderildiği Selanik'teki ikmet ettiği köşkün adı”, “Abdülhamit'in Selanik'te sürgüne gönderildiği köşk”, “İkinci Abdülhamit'in Selanik'e Sürgüne Gönderildiği Köşkün Adı” sorularının cevabı “ALATİNİ“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı6
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı7

Anahtar Kelimeler:

alati̇ni̇ ne demek, alati̇ni̇, bulmaca alati̇ni̇, alati̇ni̇ açıklaması, bulmacada alati̇ni̇, bulmaca sözlüğü 'alati̇ni̇', sözlük alati̇ni̇, bulmaca soruları alati̇ni̇, sözlükte alati̇ni̇ ne, alati̇ni̇ nedir, bulmaca çözümü alati̇ni̇, alati̇ni̇ tanımı, sözlükte alati̇ni̇