ALİKULA

ALİKULA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ALİKULA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Eski Roma’da aşağı sınıf halkın ve balıkçıların giydiği bir çeşit palto”, “Romalılar’da aşağı sınıf halkın ve gençlerin giydikleri küçük ve kısa manto”, “Romalılarda, aşağı sınıf halkın ve gençlerin giydikleri küçük ve kısa manto”, “Romalılar'da aşağı sınıf halkın ve gençlerin giydikleri küçük ve kısa manto”, “Eski Roma'da Aşağı Sınıf Halkın Ve Balıkçıların Giydiği Bir Çeşit Palto” sorularının cevabı “ALİKULA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı7

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları ali̇kula, ali̇kula tanımı, ali̇kula, ali̇kula nedir, sözlük ali̇kula, sözlükte ali̇kula ne, bulmacada ali̇kula, bulmaca ali̇kula, ali̇kula açıklaması, ali̇kula ne demek, sözlükte ali̇kula, bulmaca sözlüğü 'ali̇kula', bulmaca çözümü ali̇kula