AKRAMA

AKRAMA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “AKRAMA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Hindistan’da bir din büyüğünün çevresinde toplananların birlikte oturup eği”, “Hindistan’da, bir din büyüğünün çevresinde toplananların birlikte oturup eğ”, “Manastır”, “Hindistan’da, bir din büyüğünün çevresinde toplananların birlikte oturup eğitildikleri yer”, “Hindistan'da, Bir Din Büyüğünün Çevresinde Toplananların Birlikte Oturup Eğitildikleri Yer” sorularının cevabı “AKRAMA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı6

Anahtar Kelimeler:

akrama, bulmaca soruları akrama, akrama ne demek, sözlükte akrama ne, akrama açıklaması, akrama nedir, bulmaca akrama, bulmacada akrama, bulmaca sözlüğü 'akrama', bulmaca çözümü akrama, sözlükte akrama, akrama tanımı, sözlük akrama