AKRİLİK

AKRİLİK“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 6 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “AKRİLİK” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Özellikle resim yapımında kullanılan ince, saydam ve sentetik bir boya”, “Özellikle resim yapımında kullanılan sentetik bir boya”, “Resim yapımında kullanılan sentetik boya”, “Suda ezilmiş pigmentlerin lateks içinde dağılımı sonucunda elde edilen emül”, “Özellikle resim yapımında kullanılan sentetik bir boya./Suda ezilmiş pigmentlerin lateks içinde dağılımı sonucunda elde edilen emülsiyon boya”, “Özellikle Resim Yapımında Kullanılan Sentetik Bir Boya / Suda Ezilmiş Pigmentlerin Lateks İçinde Dağılımı Sonucunda Elde Edilen Emülsiyon Boya” sorularının cevabı “AKRİLİK“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı6
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı7

Anahtar Kelimeler:

akri̇li̇k ne demek, bulmaca soruları akri̇li̇k, sözlükte akri̇li̇k, bulmaca akri̇li̇k, akri̇li̇k nedir, bulmaca çözümü akri̇li̇k, akri̇li̇k tanımı, akri̇li̇k, akri̇li̇k açıklaması, bulmacada akri̇li̇k, sözlük akri̇li̇k, sözlükte akri̇li̇k ne, bulmaca sözlüğü 'akri̇li̇k'