AKIS

AKIS“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 9 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “AKIS” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Pis Kokulu”, “Bir şeyin başka bir şey üzerinde yarattığı etki”, “Metin Toker tarafından Ankara’da 1954'te yayımlanan ve Türk basınındaki haf”, “Metin Toker tarafından yayımlanmış haftalık haber dergisi”, “Türk basınındaki haftalık haber-siyaset dergilerinin ilki olan ve Metin Tok”, “Yansıma, piyasada etki”, “1954 1967 arasında Metin Toker'in çıkardığı, Türk basınındaki haftalık haber,siyaset dergilerinin ilki”, “19754 67 yılları arasında Metin Toker'in çıkardığı Türk Basınındaki haftalık haber siyaset dergilerinin ilki”, “Yansıma, Yankı, İnikas” sorularının cevabı “AKIS“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı9
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı4

Anahtar Kelimeler:

sözlükte akis ne, akis ne demek, sözlükte akis, bulmaca soruları akis, bulmaca akis, akis açıklaması, akis tanımı, bulmaca çözümü akis, akis, bulmacada akis, bulmaca sözlüğü 'akis', sözlük akis, akis nedir