AKASYA

AKASYA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 7 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “AKASYA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Baklagiller familyasından genellikle hep yeşil yapraklı ve dikenli ağaç ya”, “Baklagillerden, odunundan kırmızı boya çıkarılan bir ağaç”, “Bir süs ve gölge ağacı, salkım ağacı”, “Robinia pseudoacacia olarak tanımlanan, baklagillerden, yurdumuzda yetişen”, “Salkımsöğüt”, “Baklagillerden, sıcak iklimlerde bir çok çeşitleri yetişen ve zamk, boya gibi maddelerinden yararlanılan bir ağaç”, “Salkımsöğüt, Baklagillerden, Sıcak İklimlerde Bir Çok Çeşitleri Yetişen Ve Zamk, Boya Gibi Maddelerinden Yararlanılan Bir Ağaç” sorularının cevabı “AKASYA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı7
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı6

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'akasya', akasya açıklaması, akasya, akasya ne demek, bulmaca çözümü akasya, bulmaca akasya, akasya nedir, sözlük akasya, akasya tanımı, bulmaca soruları akasya, bulmacada akasya, sözlükte akasya ne, sözlükte akasya