AJİTASYON

AJİTASYON“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 7 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “AJİTASYON” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun”, “Kimyasal işlemler sırasında, duyarlı yüzeye sürekli olarak bozulmamış banyo”, “Kisinin etrafa saldirganligi, asiri aktivitesi ile karakterize durum”, “Kitleleri kışkırtma”, “Organik rahatsızlıklar ya da duygusal uyarılarının sonucu kişinin uyumsuz,”, “Ruhsal gerginliğin dışa vurması”, “Bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun çalışma. Kışkırtma,tahrik. Ruhsal gerginliğin dışa vurması” sorularının cevabı “AJİTASYON“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı7
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı9

Anahtar Kelimeler:

aji̇tasyon ne demek, sözlükte aji̇tasyon ne, bulmaca aji̇tasyon, aji̇tasyon tanımı, aji̇tasyon açıklaması, bulmaca çözümü aji̇tasyon, bulmaca sözlüğü 'aji̇tasyon', aji̇tasyon, aji̇tasyon nedir, sözlükte aji̇tasyon, sözlük aji̇tasyon, bulmacada aji̇tasyon, bulmaca soruları aji̇tasyon