AHAR

AHAR“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 7 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “AHAR” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Hat sanatında, kalemin kayması ve yazıyı kolaylaştırmak için kağıdın üzerne”, “Hattatların kağıt cilalamakta kullandıkları özel bir bileşim”, “Yalak”, “Yazı yazarken yapılan yanlışların tashihinde silintinin belli olmaması ve i”, “Hat sanatında, kalemin kayması ve yazıyı kolaylaştırmak için kağıdın üzerne sürülen sıvı”, “Hat sanatında, kalemin kayması ve yazmayı kolaylaştırmak için kâğıdın üzerine sürülen sıvı”, “Kağıt Cilası Hattatların Kağıt Cilalamakta Kullandıkları Özel Bir Bileşim” sorularının cevabı “AHAR“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı7
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı4

Anahtar Kelimeler:

ahar açıklaması, ahar tanımı, ahar nedir, ahar ne demek, bulmacada ahar, bulmaca çözümü ahar, sözlükte ahar ne, bulmaca sözlüğü 'ahar', bulmaca ahar, bulmaca soruları ahar, sözlükte ahar, ahar, sözlük ahar