AFRİKANER

AFRİKANER“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 4 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “AFRİKANER” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Güney Afrika Cumhuriyetinde doğmuş veya uzun süredir orada yaşayan ve Afrik”, “Güney Afrika Cumhuriyeti’ne yerleşmiş Hollandalı sömürgecilere verilen ad”, “Güney Afrika Cumhuriyetinde doğmuş veya uzun süredir orada yaşayan ve Afrikans dili konuşan beyaz ırktan kişiler”, “Güney Afrika Cumhuriyetinde Doğmuş Veya Uzun Süredir Orada Yaşayan Ve Afrikaans Dili Konuşan Beyaz Irktan Kişiler” sorularının cevabı “AFRİKANER“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı4
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı9

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları afri̇kaner, afri̇kaner açıklaması, afri̇kaner ne demek, afri̇kaner tanımı, bulmacada afri̇kaner, bulmaca çözümü afri̇kaner, sözlük afri̇kaner, sözlükte afri̇kaner, afri̇kaner, bulmaca afri̇kaner, sözlükte afri̇kaner ne, afri̇kaner nedir, bulmaca sözlüğü 'afri̇kaner'