ADONİS

ADONİS“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 7 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ADONİS” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Avcılıkta gözetleme deliğinin çevresine ve bu giden yolun iki yanına konan”, “Güneş sisteminde çapı yaklaşık 3 km olan küçük gezegen”, “Parlak mavi renkte bir gündüz kelebeği”, “Parlak, mavi renkli gündüz kelebeği”, “Afrodit’in gözdesi olan genç delikanlı”, “Avlamak istediği yaban domuzu tarafından öldürülen, Bybloslu genç Fenike tanrısı”, “Yunan Mitolojisinde Afrodit'in Gözdesi Olan Genç Delikanlı” sorularının cevabı “ADONİS“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı7
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı6

Anahtar Kelimeler:

adoni̇s tanımı, bulmacada adoni̇s, adoni̇s, bulmaca sözlüğü 'adoni̇s', sözlükte adoni̇s, adoni̇s açıklaması, sözlük adoni̇s, adoni̇s nedir, bulmaca çözümü adoni̇s, sözlükte adoni̇s ne, adoni̇s ne demek, bulmaca soruları adoni̇s, bulmaca adoni̇s