ADAKARASI

ADAKARASI“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 4 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ADAKARASI” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Avşa adasına verilen ad”, “Avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi”, “Avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi. Balıkesir ve Bandırma yöresine ait olan, Avşa adasında çok rastlandığı için ada karası adını alan kırmızı üzüm”, “Avşa Adasında Yetişen Ve İyi Bir Sofra Şarabı Elde Edilen Kırmızı Üzüm Cinsi, Avşa Adasının Ünlü Üzümü” sorularının cevabı “ADAKARASI“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı4
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı9

Anahtar Kelimeler:

bulmacada adakarasi, bulmaca adakarasi, adakarasi tanımı, adakarasi, bulmaca çözümü adakarasi, adakarasi açıklaması, sözlükte adakarasi, bulmaca sözlüğü 'adakarasi', sözlükte adakarasi ne, bulmaca soruları adakarasi, adakarasi nedir, sözlük adakarasi, adakarasi ne demek