ADA

ADA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 9 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ADA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Bir cins orkide”, “Bir çeşit orkide”, “Bodrum Kalesi’ndeki müzede doldurulmuş cesedi sergilenen ünlü Karya kraliçe”, “Değerli bir orkide türü”, “Kadastro haritalarında parseller topluluğu”, “Kolombiya dağlarında ve soğuk yerlerde yetişen bir orkide”, “Trafiğe açık bir yol üzerinde sola dönüşleri sağlayan, sağ tarafta veya yol”, “Yüksek düzey programlama dili”, “Bodrum kalesindeki müzede doldurulmuş cesedi sergilenen ünlü Karya kraliçesi” sorularının cevabı “ADA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı9
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı3

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü ada, ada ne demek, ada, sözlükte ada, ada açıklaması, bulmaca soruları ada, bulmaca ada, sözlükte ada ne, ada tanımı, ada nedir, bulmaca sözlüğü 'ada', sözlük ada, bulmacada ada