ABRA

ABRA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 8 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ABRA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Ayarı bozuk teraziyi dengelemek için hafif gelen kefeye konan ağırlık”, “Bir değiştokuşta üste verilen şey”, “Değiş tokuş da üste verilen şey”, “Eski Polonya Krallığının gümüş parası”, “Teraziyi denklemek için, hafif gelen kefeye konulan ağırlık”, “Eski Türklerde yeraltında yaşadığına ve timsahı andırdığına inanılan canava”, “Teraziyi ayarlamak için hafif gelen kefesine konan ağırlık”, “Teraziyi Denklemek İçin Hafif Gelen Gelen Kefeye Konulan Ağırlık” sorularının cevabı “ABRA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı8
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı4

Anahtar Kelimeler:

sözlük abra, bulmaca sözlüğü 'abra', abra nedir, abra tanımı, bulmacada abra, bulmaca abra, bulmaca soruları abra, bulmaca çözümü abra, sözlükte abra, abra, abra ne demek, abra açıklaması, sözlükte abra ne