ABARA

ABARA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 10 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ABARA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Değirmen oluğu”, “Köy evlerinin tavan kısmındaki boşluk”, “Saban demirinin tarla sürülürken açtığı çizgi”, “Tarla sulamada kullanılan tahta oluklar”, “Tarlada açılan su yolu, tarlayı sulamakta kullanılan tahta oluklar”, “Tarlada suyu akıtmak için yapılan tahta oluk”, “Toprak, kum ve saman elemeye yarayan iri delikli kalbur”, “İri delikli kalbur”, “Tarlada saban izi. Saban demirinin tarla sürülürken açtığı çizgi”, “Tarlada Saban İzi” sorularının cevabı “ABARA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı10
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı5

Anahtar Kelimeler:

abara açıklaması, bulmacada abara, abara ne demek, bulmaca soruları abara, sözlük abara, abara, sözlükte abara, bulmaca çözümü abara, bulmaca sözlüğü 'abara', bulmaca abara, abara tanımı, sözlükte abara ne, abara nedir