ABİYE

ABİYE“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ABİYE” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Erkeklerde resmi, ciddi; kadınlarda öğleden sonra giyilen, özenli, süslü, a”, “Kadınların özel gecelerde giydiği şık giysi veya tuvalet”, “Şık, lüks ve gösterişli giyim tarzı”, “Şık, Lüks Ve Gösterişli, Bir Törene, Bir Davete Uygun Giyim Tarzı, Fantezi Ve Öğleden Sonra Giyilebilecek Kadın Giysisi Biçimi”, “Erkeklerde Resmi, Ciddi;kadınlarda Öğleden Sonra Giyilen, Özenli, Süslü, Aksesuarı Tamam Giyime Verilen Ad” sorularının cevabı “ABİYE“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı5

Anahtar Kelimeler:

abi̇ye, bulmaca abi̇ye, bulmacada abi̇ye, abi̇ye ne demek, bulmaca soruları abi̇ye, abi̇ye açıklaması, sözlükte abi̇ye, bulmaca çözümü abi̇ye, sözlükte abi̇ye ne, abi̇ye tanımı, sözlük abi̇ye, abi̇ye nedir, bulmaca sözlüğü 'abi̇ye'