ÖZYÖNETİM

ÖZYÖNETİM“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 4 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ÖZYÖNETİM” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Öğrencilerin yönetmeliklere ve okul kurallarına göre söz ve karar sahibi ol”, “Öğretim kuruluşlarında, öğrencilerin yönetmeliklere ve okul kurallarına gör”, “Öğrencilerin yönetmeliklere ve okul kurallarına göre söz ve karar sahibi olmaları ilkesi”, “Öğretim Kuruluşlarında, Öğrencilerin Yönetmeliklere Ve Okul Kurallarına Göre Söz Ve Karar Sahibi Olmaları İlkesine Dayanan Yönetim” sorularının cevabı “ÖZYÖNETİM“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı4
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı9

Anahtar Kelimeler:

özyöneti̇m ne demek, sözlükte özyöneti̇m, sözlükte özyöneti̇m ne, özyöneti̇m açıklaması, bulmaca soruları özyöneti̇m, bulmacada özyöneti̇m, bulmaca sözlüğü 'özyöneti̇m', özyöneti̇m nedir, özyöneti̇m tanımı, bulmaca özyöneti̇m, bulmaca çözümü özyöneti̇m, sözlük özyöneti̇m, özyöneti̇m