ÇİTEN

ÇİTEN“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 7 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ÇİTEN” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Kuzu ağılı”, “Arabada saman yüklenen taşıma sepeti”, “Dallardan örülmüş büyük sepet”, “Saman taşımak için arabalara konulan ince dallardan örülmüş büyük sepet vey”, “Saman taşımak için arabalar konulan ince dallardan örülü sepet”, “Saman taşımak için arabalara konulan ince dallardan örülmüş büyük sepet veya çit. Küçük sepet, sele”, “Saman Taşımak İçin Arabalara Konulan İnce Dallardan Örülmüş Büyük Sepet Veya Çit” sorularının cevabı “ÇİTEN“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı7
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı5

Anahtar Kelimeler:

çi̇ten, çi̇ten ne demek, bulmacada çi̇ten, çi̇ten nedir, sözlükte çi̇ten ne, bulmaca çi̇ten, sözlükte çi̇ten, bulmaca soruları çi̇ten, bulmaca çözümü çi̇ten, bulmaca sözlüğü 'çi̇ten', sözlük çi̇ten, çi̇ten açıklaması, çi̇ten tanımı