Zincir veya halatın kısa bir zaman süresi için elde tutulup bırakılmaması bulmacada nedir?

Zincir veya halatın kısa bir zaman süresi için elde tutulup bırakılmaması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zincir veya halatın kısa bir zaman süresi için elde tutulup bırakılmaması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zincir veya halatın kısa bir zaman süresi için elde tutulup bırakılmaması“ sorusuna cevap olarak “AGANTA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

sözlükte zincir veya halatın kısa bir zaman süresi için elde tutulup bırakılmaması, zincir veya halatın kısa bir zaman süresi için elde tutulup bırakılmaması, zincir veya halatın kısa bir zaman süresi için elde tutulup bırakılmaması ne demek, zincir veya halatın kısa bir zaman süresi için elde tutulup bırakılmaması açıklaması, bulmaca zincir veya halatın kısa bir zaman süresi için elde tutulup bırakılmaması, sözlük zincir veya halatın kısa bir zaman süresi için elde tutulup bırakılmaması, zincir veya halatın kısa bir zaman süresi için elde tutulup bırakılmaması tanımı, bulmaca soruları zincir veya halatın kısa bir zaman süresi için elde tutulup bırakılmaması, bulmaca sözlüğü 'zincir veya halatın kısa bir zaman süresi için elde tutulup bırakılmaması', sözlükte zincir veya halatın kısa bir zaman süresi için elde tutulup bırakılmaması ne, zincir veya halatın kısa bir zaman süresi için elde tutulup bırakılmaması nedir, bulmaca çözümü zincir veya halatın kısa bir zaman süresi için elde tutulup bırakılmaması, bulmacada zincir veya halatın kısa bir zaman süresi için elde tutulup bırakılmaması