Zihinsel ya da fiziksel bir işi yapma yetisi bulmacada nedir?

Zihinsel ya da fiziksel bir işi yapma yetisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zihinsel ya da fiziksel bir işi yapma yetisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zihinsel ya da fiziksel bir işi yapma yetisi“ sorusuna cevap olarak “BECERİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

zihinsel ya da fiziksel bir işi yapma yetisi, bulmaca çözümü zihinsel ya da fiziksel bir işi yapma yetisi, bulmaca zihinsel ya da fiziksel bir işi yapma yetisi, sözlükte zihinsel ya da fiziksel bir işi yapma yetisi, zihinsel ya da fiziksel bir işi yapma yetisi tanımı, zihinsel ya da fiziksel bir işi yapma yetisi açıklaması, zihinsel ya da fiziksel bir işi yapma yetisi nedir, bulmaca sözlüğü 'zihinsel ya da fiziksel bir işi yapma yetisi', sözlük zihinsel ya da fiziksel bir işi yapma yetisi, bulmacada zihinsel ya da fiziksel bir işi yapma yetisi, zihinsel ya da fiziksel bir işi yapma yetisi ne demek, sözlükte zihinsel ya da fiziksel bir işi yapma yetisi ne, bulmaca soruları zihinsel ya da fiziksel bir işi yapma yetisi