Zerdüştiler'de ilaç olarak kullanılan bitkinin adı bulmacada nedir?

Zerdüştiler'de ilaç olarak kullanılan bitkinin adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zerdüştiler'de ilaç olarak kullanılan bitkinin adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zerdüştiler'de ilaç olarak kullanılan bitkinin adı“ sorusuna cevap olarak “HAOMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü zerdüştilerde ilaç olarak kullanılan bitkinin adı, sözlükte zerdüştilerde ilaç olarak kullanılan bitkinin adı, sözlük zerdüştilerde ilaç olarak kullanılan bitkinin adı, zerdüştilerde ilaç olarak kullanılan bitkinin adı nedir, bulmaca zerdüştilerde ilaç olarak kullanılan bitkinin adı, zerdüştilerde ilaç olarak kullanılan bitkinin adı açıklaması, bulmacada zerdüştilerde ilaç olarak kullanılan bitkinin adı, bulmaca soruları zerdüştilerde ilaç olarak kullanılan bitkinin adı, bulmaca sözlüğü 'zerdüştilerde ilaç olarak kullanılan bitkinin adı', zerdüştilerde ilaç olarak kullanılan bitkinin adı tanımı, zerdüştilerde ilaç olarak kullanılan bitkinin adı ne demek, zerdüştilerde ilaç olarak kullanılan bitkinin adı, sözlükte zerdüştilerde ilaç olarak kullanılan bitkinin adı ne