Zerdüştiler'de herkesin katıldığı ziyafet yemeği bulmacada nedir?

Zerdüştiler'de herkesin katıldığı ziyafet yemeği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zerdüştiler'de herkesin katıldığı ziyafet yemeği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zerdüştiler'de herkesin katıldığı ziyafet yemeği“ sorusuna cevap olarak “HAMASPATHMAİDYEM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

sözlük zerdüştilerde herkesin katıldığı ziyafet yemeği, zerdüştilerde herkesin katıldığı ziyafet yemeği tanımı, bulmaca zerdüştilerde herkesin katıldığı ziyafet yemeği, zerdüştilerde herkesin katıldığı ziyafet yemeği açıklaması, sözlükte zerdüştilerde herkesin katıldığı ziyafet yemeği, bulmaca soruları zerdüştilerde herkesin katıldığı ziyafet yemeği, bulmaca çözümü zerdüştilerde herkesin katıldığı ziyafet yemeği, bulmacada zerdüştilerde herkesin katıldığı ziyafet yemeği, bulmaca sözlüğü 'zerdüştilerde herkesin katıldığı ziyafet yemeği', zerdüştilerde herkesin katıldığı ziyafet yemeği, sözlükte zerdüştilerde herkesin katıldığı ziyafet yemeği ne, zerdüştilerde herkesin katıldığı ziyafet yemeği ne demek, zerdüştilerde herkesin katıldığı ziyafet yemeği nedir