Zerdüştiler'de Yüksek Kademeden Din Adamı bulmacada nedir?

Zerdüştiler'de Yüksek Kademeden Din Adamı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zerdüştiler'de Yüksek Kademeden Din Adamı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zerdüştiler'de Yüksek Kademeden Din Adamı“ sorusuna cevap olarak “DASTUR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

sözlükte zerdüştilerde yüksek kademeden din adamı, sözlük zerdüştilerde yüksek kademeden din adamı, zerdüştilerde yüksek kademeden din adamı ne demek, bulmacada zerdüştilerde yüksek kademeden din adamı, bulmaca çözümü zerdüştilerde yüksek kademeden din adamı, zerdüştilerde yüksek kademeden din adamı, zerdüştilerde yüksek kademeden din adamı tanımı, bulmaca sözlüğü 'zerdüştilerde yüksek kademeden din adamı', bulmaca soruları zerdüştilerde yüksek kademeden din adamı, sözlükte zerdüştilerde yüksek kademeden din adamı ne, bulmaca zerdüştilerde yüksek kademeden din adamı, zerdüştilerde yüksek kademeden din adamı nedir, zerdüştilerde yüksek kademeden din adamı açıklaması