Zerdüştiler'de En Yakın Akraba Evliliği bulmacada nedir?

Zerdüştiler'de En Yakın Akraba Evliliği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zerdüştiler'de En Yakın Akraba Evliliği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zerdüştiler'de En Yakın Akraba Evliliği“ sorusuna cevap olarak “KHWETODAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

zerdüştilerde en yakın akraba evliliği açıklaması, zerdüştilerde en yakın akraba evliliği, zerdüştilerde en yakın akraba evliliği ne demek, sözlükte zerdüştilerde en yakın akraba evliliği, zerdüştilerde en yakın akraba evliliği nedir, bulmacada zerdüştilerde en yakın akraba evliliği, bulmaca soruları zerdüştilerde en yakın akraba evliliği, sözlük zerdüştilerde en yakın akraba evliliği, sözlükte zerdüştilerde en yakın akraba evliliği ne, bulmaca sözlüğü 'zerdüştilerde en yakın akraba evliliği', zerdüştilerde en yakın akraba evliliği tanımı, bulmaca çözümü zerdüştilerde en yakın akraba evliliği, bulmaca zerdüştilerde en yakın akraba evliliği