Zerdüştiler'de En Büyük Üç Kutsal Ateşten Biri bulmacada nedir?

Zerdüştiler'de En Büyük Üç Kutsal Ateşten Biri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zerdüştiler'de En Büyük Üç Kutsal Ateşten Biri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zerdüştiler'de En Büyük Üç Kutsal Ateşten Biri“ sorusuna cevap olarak “ADAR BURZİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

sözlükte zerdüştilerde en büyük üç kutsal ateşten biri, zerdüştilerde en büyük üç kutsal ateşten biri nedir, bulmaca çözümü zerdüştilerde en büyük üç kutsal ateşten biri, zerdüştilerde en büyük üç kutsal ateşten biri açıklaması, zerdüştilerde en büyük üç kutsal ateşten biri ne demek, bulmaca zerdüştilerde en büyük üç kutsal ateşten biri, bulmacada zerdüştilerde en büyük üç kutsal ateşten biri, bulmaca soruları zerdüştilerde en büyük üç kutsal ateşten biri, bulmaca sözlüğü 'zerdüştilerde en büyük üç kutsal ateşten biri', zerdüştilerde en büyük üç kutsal ateşten biri tanımı, sözlükte zerdüştilerde en büyük üç kutsal ateşten biri ne, sözlük zerdüştilerde en büyük üç kutsal ateşten biri, zerdüştilerde en büyük üç kutsal ateşten biri