Zerdüştiler'de İlk Gatanın Adı bulmacada nedir?

Zerdüştiler'de İlk Gatanın Adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zerdüştiler'de İlk Gatanın Adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zerdüştiler'de İlk Gatanın Adı“ sorusuna cevap olarak “AHUNAWAD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

zerdüştilerde i̇lk gatanın adı açıklaması, zerdüştilerde i̇lk gatanın adı tanımı, sözlük zerdüştilerde i̇lk gatanın adı, bulmaca soruları zerdüştilerde i̇lk gatanın adı, zerdüştilerde i̇lk gatanın adı nedir, bulmaca sözlüğü 'zerdüştilerde i̇lk gatanın adı', bulmacada zerdüştilerde i̇lk gatanın adı, zerdüştilerde i̇lk gatanın adı ne demek, sözlükte zerdüştilerde i̇lk gatanın adı ne, zerdüştilerde i̇lk gatanın adı, bulmaca zerdüştilerde i̇lk gatanın adı, sözlükte zerdüştilerde i̇lk gatanın adı, bulmaca çözümü zerdüştilerde i̇lk gatanın adı