Zerdüştiler’de hayır kuruluşu bulmacada nedir?

Zerdüştiler’de hayır kuruluşu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zerdüştiler’de hayır kuruluşu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zerdüştiler’de hayır kuruluşu“ sorusuna cevap olarak “DHARMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

zerdüştiler’de hayır kuruluşu, zerdüştiler’de hayır kuruluşu ne demek, sözlük zerdüştiler’de hayır kuruluşu, bulmaca soruları zerdüştiler’de hayır kuruluşu, bulmaca çözümü zerdüştiler’de hayır kuruluşu, bulmaca zerdüştiler’de hayır kuruluşu, zerdüştiler’de hayır kuruluşu açıklaması, bulmaca sözlüğü 'zerdüştiler’de hayır kuruluşu', sözlükte zerdüştiler’de hayır kuruluşu ne, sözlükte zerdüştiler’de hayır kuruluşu, zerdüştiler’de hayır kuruluşu nedir, bulmacada zerdüştiler’de hayır kuruluşu, zerdüştiler’de hayır kuruluşu tanımı